Geçiş Kontrol Sistemleri İstanbul | Teknoper Geçiş Kontrol Sistemleri
7516
post-template-default,single,single-post,postid-7516,single-format-standard,theme-++bridge,bridge-core-1.0.4,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,columns-3,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Geçiş Kontrol Sistemleri İstanbul

Geçiş Kontrol Sistemleri İstanbul

Geçiş Kontrol Sistemleri İstanbul

Kişilerin veya topluluğun bir alana giriş çıkışlarını kısıtlamak ve takip etmek için kullanılan sistemlere genel olarak geçiş kontrol sistemleri adı verilmektedir. Son yıllarda bu sistemler hızla gelişmiş, farklı model ve  tasarımları ile kullanım alanları hızla çoğalmıştır. Bu durumda ülkemizin tüm şehirlerinde farklı firmalar tarafından geçiş kontrol sistemleri ihtiyaçları karşılamaktadır. Geçiş kontrol sistemleri İstanbul, İstanbul ve ilçelerinde veya çevre şehirlerde geçiş kontrol sistemleri hizmeti veren farklı firmalar vardır. Her ortamda giriş çıkış kontrolü yapmak isteyenlerin gönül rahatlığı ile işini teslim edecek firmalar mevcuttur. Geçiş kontrol sistemleri İstanbul, iletişim bilgilerine aktif olarak kullanılan internet üzerinden ulaşmak ve irtibata geçmek mümkündür. Adres bilgileri mevcut olan bu sitelerden firma adresine ulaşmak ve firma yetkilisi ile birebir konuşup anlaşmak mümkündür.

Geçiş Kontrol Sistemi Seçimi

Bu sistemi sorunsuz ve uzun yıllar kullanabilmek için doğru alana doğru sistemin kurulması gerekmektedir. Doğru alana kurulan doğru sistem ile geçişlerdeki güvenliği üst düzeye çıkarmak mümkündür. Geçiş kontrol sistemleri özel kuruluşların ve kamu kuruluşlarının kullandığı bir sistemdir. Giriş çıkışların kontrolü istenilen şekilde takip edilebilmektedir. Geçiş kontrol sistemleri seçilirken, kurulacak alanın yapısı, kullanacak alanların günlük yoğunluğu, sistemin geçiş sırasındaki hızı, sistemin raporlaması ve geçiş kolaylığı göz önüne alınmalıdır. Bu sistemler, zaman kontrollü geçişler, kartlı geçiş sistemleri ve biometrik geçiş sistemleri olarak farklı sınıflandırma ile karşımıza çıkmaktadır. Sistem hakkındaki en net bilgiyi işin uzmanından almak mümkündür. Geçiş kontrol sistemleri İstanbul, sistem hakkında gerekli bilgilendirmeyi yapmaktadır. Daha önce yapılan işlerden örnekler sunarak, işlevleri hakkında bilgiler vererek müşterinin sistem hakkında bilgilenmesine yardımcı olmaktadır. Geçiş kontrol sistemleri montaj işlemleri kısa sürede tamamlanmaktadır. Montajı tamamlanan geçiş kontrol sistemini kısa süre içinde kullanmaya başlamak mümkündür. Kurulumu yapan firma aksilik olduğu zamanlarda gerekli teknik desteği sağlamaktadır.

Kartlı Geçiş Kontrol Sistemleri

Kartlı kontrol geçiş, kurulması planlanan alana, yetki verilmiş kişilerin tanımlanarak giriş çıkışlarına izin veren bir sistemdir. Bu sistemde kart okuyucular bulunmaktadır. Kart okuyucular, tanımlı kişilerin kartı kullanması halinde kapı kilidine tetik vererek kapıyı aktif hale getirmektedir. Kart okuma mesafesi yaklaşık 5- 10 cm’dir. Kartlı geçiş sistemleri iç mekan ve dış mekanda kullanıma uygundur. Genellikle su geçirmez, ısıdan ve nemden etkilenmez bir sistemdir. Kartlı geçiş sistemleri uzun yıllar sorunsuz kullanmaya uygundur. Kartlı geçiş sistemlerinin farklı türleri vardır. Bunlar;

  • Standalone kartlı geçiş sistemi
  • Offlına kartlı geçiş sistemi
  • Panelli kartlı geçiş sistemi
  • Online kartlı geçiş sistemidir.

Geçiş kontrol sistemleri İstanbul firmalarından gerekli desteği alarak bu sistemlerden uygun olanı kurdurmak ve kullanmak mümkündür. Geçiş kontrol sistemleri İstanbul geçiş kontrol sistemleri hakkında gerekli bilgilendirmeyi yapmaktadır. Gerektiği yerde teknik destek kullanıcıya sağlanmaktadır.

Turnike Geçiş Kontrol Sistemleri

Geçiş kontrol sistemleri İstanbul ihtiyaç halinde tüm kontrol geçiş sistemleri hakkında gerekli desteği sağlamaktadır. Sistemin kurulacağı alan, kontrol geçiş sistemi modelleri ve işlevleri hakkında gerekli bilgilendirmeyi müşterilerine yapmaktadır. Turnike sistemleri kurulduğu alanda giriş çıkışları sınırlandırmakta ve takip altına almaktadır. Turnike sistemleri çelikten üretilen, farklı uzunlukta kollara sahip bir sistemdir. Biometrik sistemler ile ortak çalışabilmektedir. Güvenliği en üst düzeyde isteyen kişilere önerilebilecek bir sistemdir. İç mekan ve dış mekan kullanımına uygundur. Geçiş sistemi parçaları ısı ve nem artışlarına dayanıklıdır.

Turnike sistemlerinin farklı modelleri vardır. Vip turnikeler, boy turnikeler, tripod turnikeler, hızlı geçiş turnikeleri bunlar arasındadır. Bu sistemler hızlı geçiş gerektiren alanlarda beklentiyi karşılamaktadır. Vip turnikeler engellilerin ve özel durumda olan kişilerin geçişlerini kolaylaştırmak için hazırlanmıştır.  Bu sistemin kullanım alanları; iş yerleri, fabrikalar, plazalar, metro ve havaalanı girişleri, yemekhane, yurt, lojman, apartman, site girişleri, liman ve gişelerdir. Geçiş kontrol sistemleri İstanbul turnike geçiş sistemi hakkında gerekli işlemleri yerine getirmektedir.

İstanbul gibi büyük metropollerde güvenlik en önemli unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu durumun doğal sonucu olarak İstanbul’da geçiş kontrol sistemlerine etkili bir ihtiyaç duyulmaktadır. Bununla birlikte geçiş kontrol sistemleri sayesinde şehirlerin çok daha güvenli olması mümkün olmaktadır. Güvenlik ve giriş çıkışların kontrol altına alınması söz konusu olduğunda devreye geçiş kontrol sistemleri girmektedir.

← Eski Yorumlar

Bir Yorum Yap

TEKNOPER Zaman Kontrol ve Güvenlik Sistemleri Tic. Ltd. Şti.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok Kat : 5 Numara : 110 Şişli / İSTANBUL

Tel: +90 (212) 210 46 77

Tel: +90 (212) 210 46 78

KURUMSAL HATTIMIZ (FCT): 0 533 968 76 17