Geçiş Kontrol Sistemlerinin Bağlantıları ve Montajı | Teknoper Sistemleri
10345
post-template-default,single,single-post,postid-10345,single-format-standard,theme-++bridge,bridge-core-1.0.4,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,columns-3,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Geçiş Kontrol Sistemlerinin Bağlantıları ve Montajı

Geçiş Kontrol Sistemlerinin Bağlantıları ve Montajı

Geçiş Kontrol Sistemlerinin Bağlantıları ve Montajı

Teknolojik gelişmeler ışığında ortaya konan ve farklı alanlarda kullanılan Geçiş Kontrol Sistemlerinin Bağlantıları ve Montajı pratik bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Sistemin arzu edilen şekilde kumanda edilmesini sağlayan kontrol paneli ürünlerine farklı sayılarda okuyucuların monte edilmesi mümkündür. Üzerinde yer alan ekranlar sayesinde durum modlarını güncel bir şekilde takip edebilme fırsatı sağlayan panellerde okuyucular sayesinde kart üzerine veri yazma işlemi gerçekleştirilmektedir. Oldukça modern bir şekilde yapılandırılan ürün modelleri içerisinde yer alan tuş takımları ve optik giriş bölümleri sayesinde sistemin arzu edilen şekilde yönetilmesi mümkündür.

Farklı nitelikte sıcaklık koşullarının hakim olduğu ortamlarda sorunsuz bir şekilde kullanım imkanı sağlayan ürünler geçiş hareketlerini yedekleyecek hafıza ürünleri bulunmaktadır. Teknolojik alanda meydana gelen yeniliklerin sistem içerisine en güncel hali ile entegre edilebilmesi cihazların uzaktan güncelleme işlemlerine imkan vermesi sayesinde yapılabilmektedir. Ürün kullanım sürecinde güvenlik koşullarının hedeflenen şekilde kontrol altında tutulmasını mümkün hale getirecek alarm sistemleri Geçiş Kontrol Sistemlerinin Bağlantıları ve Montajı sürecindeki yapılandırmalar ile devreye girebilmektedir.

Turnike Geçiş Kontrol Sistemleri Bağlantıları ve Montajı

Oldukça modern tasarımlar ile ortaya konan ve kalabalık kitlelerin bulunabileceği yapı alanlarında kullanılan Turnike Geçiş Sistemi için güvenlik koşulları ön planda yer almaktadır. Alanında uzman personeller ile hizmet sunan firmalar tarafından yapılacak planlamalar dahilinde sistemlerin kurulacağı alana uygun çözümler gerçekleştirilmektedir. Üst düzey güvenlik ekipmanlarının Geçiş Kontrol Sistemlerinin Bağlantıları ve Montajı sürecinde tercih edilmesi ile birlikte müşteri memnuniyetini sağlayacak adımlar pratik bir şekilde atılmaktadır.

Ürün sistemlerinin gövde kısımlarında yer alan ve çift yönlü bir yapıya sahip olan sensörler sayesinde geçiş işlemlerinin güvenli koşullar içerisinde hızlı ve pratik bir şekilde yapılması mümkün olmaktadır. Ürün sistemlerinin monte edileceği alanın yapısına bağlı olarak geçiş yolunun uzunluğu ile ilgili istenen şekilde değişim yapabilme imkanı bulunmaktadır. Paslanmaz çelik malzemeler kullanılarak imal edilen ürünler uzun vadeli kullanım imkanı sunması ile ön planda yer almaktadır. IP koruma sistemi yer alan ürün modelleri 24 volt dc akım ile çalışabilme özelliğine sahiptir.

Kartlı Geçiş Kontrol Sistemleri Bağlantıları ve Montajı

Farklı alanlarda ortaya konan projelerde müşteri ihtiyacını karşılayabilme adına Kartlı Geçiş Sistemi planlamaları profesyonel bir bakış açısı ile yapılabilmektedir. Oldukça kaliteli malzemeler kullanılarak imal edilen ürünler dayanıklı bir yapıya sahip olduğundan müşteriler için uzun süreli faydalanma imkanı vermektedir. Ürünlerin güvenilirliğini artırabilme adına Geçiş Kontrol Sistemlerinin Bağlantıları ve Montajı işlemlerinde oldukça titiz bir şekilde planlamalar yürütülmektedir.

Farklı kullanım amaçlarına uygun olacak şekilde yapılacak girişimleri sistem içerisinde yer alan yazılım geliştirme görevi üstlenen kit sayesinde gerçekleştirmek mümkündür. Hem offline hem de online modda kartlı geçiş işlemlerinin yapılabilmesine imkan tanıyan ürün modelleri ergonomik bir yapıya sahip olduğu için pratik kullanım imkanı vermektedir. Donanım sistemleri içerisinde Proximity ve HID model seçenekleri yer alan Geçiş Kontrol Sistemleriürün modelleri farklı modüllere entegre edilmesi ile dikkat çekmektedir.

Geçiş Kontrol Sistemlerinin Bağlantı Özellikleri

Güvenlik koşullarının ön plana çıktığı bölgelerde tercih edilen Geçiş Kontrol Sistemlerinin Bağlantıları ve Montajı işlemlerinde üstün nitelikli uygulamaların geliştirilmesi söz konusudur. Opsiyonel bir şekilde çalışmalarını gerçekleştiren kart okuyucu ürünlerinin algılama mesafesi 10 cm seviyesine kadar çıkabilmektedir. 8 MB kapasitesi bulunan ürün modellerinin Türkçe ve İngilizce dil seçenekleri kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Ürün sistemleri içerisinde yer alan led ekranlar için kırmızı ve yeşil gibi renk seçenekleri müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

Farklı ekipmanların kullanıldığı Geçiş Kontrol Sistemlerinin Bağlantıları ve Montajı işlemlerinde harici sinyalizasyon ve buton uygulamaları ile yönlendirmeler sağlanmaktadır. Ürün imalatlarında gerçekleştirilen titiz çalışmalar sayesinde aşırı sıcak veya aşırı soğuk ortamlarda ürünlerden sorunsuz bir şekilde faydalanabilmek mümkün olmaktadır. Kart okuyucu ürünlerinin devreye alınması sürecinde 12 ile 24 V arasında farklılık arz eden DC akımları kullanmak gerekmektedir.

Geçiş kontrol sistemlerinin montaj işlemi profesyonel bir çalışmayı içine alan bir süreç olarak karşımıza çıkmaktadır. Zira kurulum aşaması, geçiş kontrol sisteminin doğru ve isabetli bir şekilde çalışabilmesini mümkün kılan bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca kurulum aşamasındaki herhangi bir sorunun doğruda geçiş kontrol sisteminin çalışmasına olumsuz etki yapacağından, kurulum çalışmasını profesyonel bir ekibe yaptırmak önem kazanmaktadır.

← Eski Yorumlar

Bir Yorum Yap

TEKNOPER Zaman Kontrol ve Güvenlik Sistemleri Tic. Ltd. Şti.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok Kat : 5 Numara : 110 Şişli / İSTANBUL

Tel: +90 (212) 210 46 77

Tel: +90 (212) 210 46 78

KURUMSAL HATTIMIZ (FCT): 0 533 968 76 17