Kartlı Turnike Sistemi | Teknoper Kartlı Turnike Sistemi
9676
page-template-default,page,page-id-9676,page-child,parent-pageid-9626,theme-++bridge,bridge-core-1.0.4,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,columns-3,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Kartlı Turnike Sistemi

İhtiyacınıza uygun kartlı turnike sistemleri üretiyoruz

En çok tercih edilen ürünlerimiz arasında Kartlı Turnike Sistemi özelliği olanlar da yer almaktadır. Fiyatlarımız uygulama alanı ve turnike sistemlerimizin teknik özellikleri dikkate alınarak piyasa koşulları düşünülerek belirlenmektedir.

Farklı ihtiyaçlara cevap verebilen turnike geçiş sistemleri iç ve dış mekan ayrımı yapmadan farklı yapılarda özgün şekilde tasarlanarak kullanabilmektedir.

 • Holdingler
 • Fabrikalar
 • Yurtlar
 • Okullar
 • Stadyumlar
 • Cezaevleri ve
 • Askeri alanlar gibi giriş çıkışların kontrollü şekilde yapılmasının zorunluluk arz ettiği tüm yerlerde firmamız Turnikeli geçiş sistemi üretme konusunda, tecrübesini ve uzmanlığını birleştirerek ihtiyacı olan tüm müşterilerimize hizmet sunmaktadır.

Bu tarz yerlerde giriş çıkış yapan insan sayısının fazla olması geçişlerin hızlı olmasının gerektiği düşünerek farklı donanım özellikleri ile talebe göre üstün teknoloji ile donatmış olduğumuz fabrikamızda ehil ve özverili bir kadro ile üretim yapabilmekteyiz.

Üretilen kartlı turnike sistemlerinde farklı tasarımlar mümkün mü?

Firmamız tarafından üretilen turnike geçiş sistemleri arasında önemli bir yere sahip olan Kartlı Turnike Sistemi hızlı geçiş turnikeleri kapsamında değerlendirmektedir. Tasarımları yapan mimarlara güzel ve estetik modeller yapabilmeleri için firmamız tarafından imkan  ve onay verilmektedir.

Kartlı Turnike Sistemi

Aklınıza gelebilecek her malzeme olmasa da

 • Ağaç
 • Deri
 • Zeytin
 • Mermer
 • Ceviz
 • Meşe
 • Granit gibi kaliteli ve farklı malzemeler ürünlerimizde kaplama olarak kullanılabilir bu da bulunduğu yere dekoratif bir hava katmasını sağlar.

Genel olarak hızlı geçiş kolaylığına sahip Kartlı Turnike Sistemi oluşturduğu koridorun tam ortasında cam ya da pleksiglas olarak adlandırılan malzemeden üretilmiş, geçişi engellemek üzere tasarlanmış kanatlar yer almaktadır.

Geçiş yapması için kartı bulunan kişinin kartını okuyucuya okutması ile bu kanat açılır verilen geçiş izni sadece kartın okunan kişi içindir bunun dışında arkadan gelmeye çalışan başka herhangi bir kişinin geçmesine sistemlerimiz kesinlikle izin vermez. Ancak unutulmamalıdır ki farklı sebeplerle de olsa kartsız geçmeye çalışan kişinin insan olduğunu düşünülerek kanadın kapanması tercihi yerine alarm sisteminin devreye girmesi fonksiyonu Kartlı Turnike Sistemi bir artı olarak düşünülmüştür. Bu sayede fiziksel sıkışmalarda insana zarar verilmez.

Firmamız turnikeli sistemleri çift yönlü çalışabilir

Sistemlerimiz çift yönlü kontrol edin verdiği gibi serbest giriş çıkış için de ayarlanabilmektedir yoğun kullanım olan alanlar için kullanılan Kartlı Turnike Sistemi üzerinden geçiş yapılırken geçiş yönünü gösteren ışıklı uyarılar eklenmiştir üretmiş olduğumuz kartlı ve hızlı geçiş sağlayan turnike sistemleri arasında hangi model seçilirse seçilsin %100 performans alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Turnikeler üzerinde yer alan sensör sayısı çoğaltılabilmektedir. Geçiş sırasında turnike önünde insan varsa turnikeler kapanmayacaktır. Bu hareketi engelleyen ince düşünülmüş güvenlik sensörleridir.

Elektriğin kesildiği durumlarda serbest geçişe izin vererek yoğunluk engellenir. Tabii bu opsiyonel bir fonksiyondur çünkü her alanda bu fonksiyonun kullanılması haliyle düşünülemez. Ancak yangın, deprem, sel, fırtına gibi afet durumlarında otomatik olarak sistemlerimiz serbest geçiş moduna ayarlanabilir.

Firmamız bünyesinde üretilen Kartlı Turnike Sistemi üzerinden geçişler yumuşak ve rahatsız etmeyen biz sesle yapılabilmektedir.

Giriş çıkışların kaydı turnike geçiş sistemleri ile yapılabilir mi?

Üstün Teknoloji sayesinde kartlı geçiş sistemlerimiz yapılan tüm giriş çıkışlar bilgisayarda kaydedilebilir ve ayrıntılı denetleme sağlanabilir. Sistemlerimizin yerleştirildiği bina ya da alanlar kapsamında olmak üzere arzu edildiği an kimlerin hangi kapıdan ne zaman çıktığını tespit etmek mümkündür. Özellikle firmalar, fabrikalar, ofisler, asansörler, siteler ve plazalar tarafından bu özellik talep edilir ve kullanılır. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, giriş çıkışın kontrol edilmesi yahut sadece yetkilendirilen kişilerin belirli bölümlere geçmesine izin verilmesinin istendiği durumlarda diğer insanların girişlerini engelleme işlemi yapılabilir.

Farklı marka kart okuyucuları kullanabilmekteyiz, buna proje özelliklerine göre uzman ekip tarafından karar verilmektedir. Gerekli ayarlarda ilgili değişiklikler her zaman yapılabilmektedir. Yapılacak yazılım üzerinden, turnike sistemlerimizin kullanıldığı alanlarda giriş çıkışlar, belirlenmiş alanlarve kişiler, gruplar ve daha farklı özellikler programa eklenebilir.

Ürünlerimiz garanti kapsamında olup sürekli olarak, gerekli desteği firmamızdan alacağınızdan emin olabilirsiniz. Montaj kitleri sayesinde uzman personelimiz kısa sürede montajları gerçekleştirmektedir.

Ayrıca ürünlerimiz kalite standart belgelerini de sahiptir. Kullanacağınız alan için talepleri olan müşterilerimizin istekleri değerlendirildikten sonra ihtiyaçları doğrultusunda beğenilen ve en uygun ürünün sunumu için çalışırız. Sunduğumuz çözüm teklifi üzerinden konuşarak müşterilerimizin memnun edecek şekilde Kartlı Turnike Sistemi üretimi yapar ürünleri zamanda teslim ederiz.

TEKNOPER Zaman Kontrol ve Güvenlik Sistemleri Tic. Ltd. Şti.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok Kat : 5 Numara : 110 Şişli / İSTANBUL

Tel: +90 (212) 210 46 77

Tel: +90 (212) 210 46 78

KURUMSAL HATTIMIZ (FCT): 0 533 968 76 17