Anahtarlı Park Direği | Teknoper Anahtarlı Park Direği
9723
page-template-default,page,page-id-9723,page-child,parent-pageid-9638,theme-++bridge,bridge-core-1.0.4,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,columns-3,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Anahtarlı Park Direği

Anahtarlı Park Direği

Özellikle hayatın yoğun yaşandığı yerlerde park yeri bulmak sıkıntılı bir durumdur. Son zamanlarda büyük şehirlerde artan araç sayısı bina önlerine park etme zorunluluğunu doğurmaktadır. Bu sorunlara çözüm amaçlı birbirinden farklı park sistemleri tasarlanmış ve üretimi yapılmıştır. Bunlardan bir tanesi de anahtarlı park direği olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sistem otopark direği veya yatay bariyer olarak da bilinmektedir. Ürün özelliklerine baktığımızda bu park sisteminin açık veya kapalı bütün otoparklarda kullanıldığını görmekteyiz. Bu sistem tüm mekanlarda araç park ihlalini önlemek amacı ile kullanılmaktadır. Yabancı araçların park etmesini önleyen en etkisi sistemlerden bir tanesidir. Bu sistem ile park giriş çıkışlarında beklemeden, zaman kaybetmeden hareket etme imkanı sağlamaktadır.

Anahtarlı park direği

Anahtarlı Park Direği Özellikleri Ve Kullanım Alanları

Park sistemi özellikleri  genellikle tercih etmeyi sağlayan en önemli etkendir. Anahtarlı park direği özellikleri; ortalama 36 cm ile 51 cm yüksekliğe sahiptir. Genellikle gece rahat görülmesi için dikkat çekici renklerden üretilmiştir. Çelik dubeller ile zemine monte edilen sistemin boru çapı ortalama 48 mm’dir. Boru kalınlığı ile ortalama 2 mm’dir. Sağlam malzeme ile üretilmiş bu ürünü zemine yapılan sağlam monte işleminin ardından uzun yıllar sorunsuz kullanmak mümkündür. Otopark bariyeri kullanım alanları;

  • Bina önleri
  • Mağaza önleri
  • Park alanları
  • Site ve konut çevresi
  • Otopark içerisi
  • Özel park alanları
  • Hastane ve kamu binaları
  • Okullar
  • Özel tesisler
  • İş yerleri ve fabrikalar

Anahtarlı Park Direği Ve Kullanımı

Park sistemi satılan firma tarafından tüm malzemeleri hazır hale getirilerek teslim edilmektedir. Montajı için gerekli aparatlar yanında verilmektedir. Kurulum ve montaj işlemi oldukça basit olan anahtarlı park direği anında kullanıma hazırdır. Bu sistem park düzeni olmayan alanların düzenli hale getirilmesi için, bina ve site çevrelerinde yabancı araçların park etmesini önlemek için, kişisel park yerini korumak için ve görüntü kirliliğini önlemek için kullanılmaktadır. Park bariyeri teknik özellikleri; bu ürünlerin eni ortalama 35 cm, boyu ise 50 cm’dir. Bu sistemde kullanılan renkler sarı, siyah ve kırmızıdır. Kullanılan malzemenin cinsi profil boru ve sac levhadır.

Üründe kullanılan boya elektrostatik polyester toz boyadır. Bu boyanın en büyük özelliği hava koşullarına uygun olmasıdır. Bu nedenle dış mekanlarda kullanım için tercih edilmektedir. Aynı zamanda sistem üzerinde gece fark edilmeyi sağlayacak reflektiv bantlar kullanılmaktadır. Kilit takma halkası ile istenilen zamanda kilitlenip açma olanağı bulunmaktadır. Tüm özellikleri aslında kişisel kullanım için düşünülmüş ve tasarlanmış bir üründür. Tasarım özelliği ise kullanılan alanlarda hoş görüntü sunmaktadır.

Anahtarlı Park Direği Ne İçin Kullanılır

Ürün özellikleri ve kullanım şekline baktığımızda kullanışlı bir ürün olduğunu görmekteyiz. Anahtarlı park direği park yeri sorununa kökten çözüm getirmektedir. İş yerinde veya site ve bina çevresinde park sorunu yaşayan insanların son zamanlarda bir numaralı tercihi anahtarlı park direği sistemidir. Kaliteli malzemelerden üretilen bu ürün pratik kullanım olanağı sayesinde kısa sürede geniş bir alanda kullanılmaya başlamıştır. Kurulumu ve montajının zaman kaybetmeden yapılması ve hemen kullanıma hazır olması tercih olanağını arttırmaktadır.

Anahtarlı park direği fiyatları farklı etkenlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Fiyatın farklı olmasını sağlayan etmenler; tercih edilen ürünün modeli, kalitesi, kaç adet kullanılacağı ve ödeme şeklidir. Park sistemi tercihi yapmadan önce piyasada araştırma yapmak gerekmektedir. Gerek bu hizmeti veren firmalar gerekse internet üzerinden yapılan ürün araştırmasının ardından ürünün fiyatı ve kalitesi hakkında bilgi sahibi olmak mümkündür. Tüm koşullar değerlendirilerek verilen kararın ardından alınan ürünü uzun süre sorunsuz kullanmak mümkündür. Anahtarlı park direği, park sorununa pratik çözüm arayanlara önerilebilecek en uygun modeldir. Kurulacak alanda birden fazla kullanımı mümkün olup otoparkı geniş bir şekilde koruma altına almaktadır.

TEKNOPER Zaman Kontrol ve Güvenlik Sistemleri Tic. Ltd. Şti.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok Kat : 5 Numara : 110 Şişli / İSTANBUL

Tel: +90 (212) 210 46 77

Tel: +90 (212) 210 46 78

KURUMSAL HATTIMIZ (FCT): 0 533 968 76 17