Kumandalı Bariyer Sistemi | Geçiş Kontrol Sistemleri
9703
page-template-default,page,page-id-9703,page-child,parent-pageid-9632,theme-++bridge,bridge-core-1.0.4,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,columns-3,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Kumandalı Bariyer Sistemi

Kumandalı Bariyer Sistemi 

Yenilikçi bir anlayış ile ortaya konan Kumandalı Bariyer Sistemi günlük hayatımız içerisinde pek çok noktada kendine yer edinmeyi başarmıştır. Araçların giriş ve çıkış işlemlerinin belirli bir düzende devam etmesini sağlayarak tüm faaliyetlerin kontrolünü mümkün hale getiren ekipmanlar pratik bir şekilde kullanılmaktadır.

Sektöre ilgi gösteren müşteri kitlelerinde meydana gelen artış ile birlikte bu alanda faaliyet gösteren firmalar tarafından en modern üretim yöntemleri ve en kaliteli malzemeler tercih edilmektedir. Müşteri talep ve istekleri doğrultusunda gerçekleştirilen çalışmalar dahilinde Otopark Bariyeri hususunda en uygun çözümleri elde etmek mümkündür. Oldukça dayanıklı bir yapısı bulunan ürün sistemleri uzun süreli kullanım imkanı vermesi ile dikkat çekmektedir.

 Kumandalı Bariyer Sistemi

 

Apartman ve iş yerleri gibi yapı alanlarında Kumandalı Bariyer Sistemi montajının gerçekleştirilmesi ile birlikte güvenli koşulları elde etmek mümkündür. İçerisinde algılamayı gerçekleştiren anten, araçların giriş ve çıkış gibi işlemleri yapabilmesine imkan veren kontrol paneli yer alan sistemler hızlı bir şekilde kullanım imkanı vermektedir. Farklı ihtiyaçları karşılamaya yönelik yapısı ile öne çıkan ürünlerde sisteme araç tanımlaması yapılmaktadır. Sistem üzerinde kontrol edilecek araçların rahat bir şekilde giriş ve çıkış işlemi yapabilmesi için uygun noktalara etiket veya sticker gibi eklentilerin ilave edilmesi söz konusudur.

Kumandalı Bariyerlerin Özellikleri

Otopark alanlarının olduğu noktalarda tercih edilen Kumandalı Bariyer Sistemi etkili bir kullanım özelliğine sahiptir. Bu ürünle birlikte 50 metre mesafeye kadar uzayabilen alanların arzu edilen şekilde kontrol edilmesi mümkündür. UHF sınıfı antenler ile algılama işlevini gerçekleştiren Hızlı Bariyer ürünlerinde tanımlatacak araçların plakaları haricinde ruhsat bilgilerinin de girilmesi sağlanmaktadır. Sistemin kurulumunun gerçekleştirileceği bölgelerin niteliğine bağlı olarak kat maliki bilgisinin tanıtılması da söz konusu olmaktadır. TCP/IP adı verilen bağlantı sistemi sayesinde kontrol paneli üzerinden araç giriş ve çıkış işlemlerinin arzu edilen şekilde yönetilmesi mümkün olmaktadır. Sistemde yer alan antenler tarafından bariyerlere komut iletimi sağlanmakta ve sistemin hareket geçmesi mümkün hale gelmektedir.

Otomatik veya hızlı geçiş sistemleri içerisinde kaydı bulunmayan yabancı araçların Kumandalı Bariyer Sistemi monte edilen alanlardan geçiş yapılmasına izin verilmeyecek şekilde yapılandırma sağlanmaktadır. Sektörde uzun yıllar boyunca faaliyet gösteren ve kurumsal bir yapıya sahip olan firmalar ile yapılacak işbirliği dahilinde Site Giriş Bariyeri hususunda ihtiyaca en uygun nitelikli çözümlere ulaşabilmek mümkündür.

Sistem içerisinde kullanılan bariyer ürünlerinde farklı ihtiyaçları karşılamaya yönelik olacak şekilde ürün modellemelerinin gerçekleştirilmesi söz konusudur. Genel olarak 6 metre uzunluğunda bariyer koluna sahip olan ürünler zamanın kontrol altında tutulmasını sağlayacak şekilde yapılandırılmaktadır. Sistemin yönetilmesini sağlayan uzak kumandalar pil ile işlev görmekte ve kullanıcının butona basması ile birlikte komutları iletmektedir.

Kumandalı Bariyerlerin Kullanım Alanları

Bariyer sistemleri içerisinde emniyet fotoseli, teleskobik kol ve uzaktan kumandanın komutlarını görmeye yarayan alıcı cihazları yer almaktadır. Oldukça nitelikli bir yapıya sahip olan Kumandalı Bariyer Sistemi sayesinde yangın ve deprem gibi acil durumlarda geçişlerin serbest bir statüye kavuşturulması sağlanmaktadır.

Dış ortamlarda kullanıldığı takdirde hava koşullarından etkilenmeden çalışmaya devam eden bir yapıya sahip olan ürünlerin yedek parçalarının temin edilmesi sürecinde de çeşitli seçenekler sunulmaktadır. Sistem içerisinde kullanılan panel ürünlerinde de farklı niteliklere sahip ürün seçenekleri müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

TEKNOPER Zaman Kontrol ve Güvenlik Sistemleri Tic. Ltd. Şti.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok Kat : 5 Numara : 110 Şişli / İSTANBUL

Tel: +90 (212) 210 46 77

Tel: +90 (212) 210 46 78

KURUMSAL HATTIMIZ (FCT): 0 533 968 76 17