Neler Yapıyoruz | Teknoper Geçiş Kontrol Sistemleri
10194
page-template-default,page,page-id-10194,theme-++bridge,bridge-core-1.0.4,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,columns-3,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Neler Yapıyoruz

Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi


Bu bölümde Biz kimiz?, kimlerle çalışıyoruz?, uzmanlıklarımız nelerdir? Bunların cevabını bulabileceksiniz.

10 yıl sektör deneyimi edinildikten sonra 2007 yılında kurulan Teknoper Zaman Kontrol ve Güvenlik Sistemleri Tic. Ltd. Şti. toplamda 22 senelik sektör deneyimi ile sektörün en eskileri arasında yer almaktadır. Bu bilgi ve tecrübe “Farklılığımızı Hissedeceksiniz” sloganıyla siz sayın müşterilerimize aktarılmaya çalışılmış ve birçok proje ailemize katılmıştır. Müşteri memnuniyetinin yalnızca servis vermekten ibaret olmadığını bilen firmamız ürün gruplarını en iyi markalardan oluşturmuş , konularında uzman bir kadro oluşturmuştur.


İşe bakış anlayışımız az servis talebi memnun müşteri demektir.

Doğru tespit, doğru ürün ve doğru altyapı ile sorunsuz sistemlere imza atan firmamız memnun müşterilerin bizlere iş kazandıracağının farkındadır.


“Referans referans kazandırır”

Peki Teknoper firması ne işle meşgul?

Firmamız Yaya ve Araç geçiş sistemlerinde uzmanlaşmıştır. Ürün portföyümüzün çoğunluğu Yaya Geçiş Sistemleri ve Araç Geçiş Sistemleri ile oluşmaktadır, diğer ürünlerimiz proje tamamlayıcı ürünlerimizdir.


Yaya Geçiş Sistemleri başlığımız altında

Turnike Geçiş Sistemleri

Kartlı Yemekhane giriş Sistemleri

Kapı Geçiş Sistemleri

Asansör Kat yetkilendirme sistemleri yer almaktadır.


Araç Geçiş Sistemleri başlığımız altında

Kollu Bariyer Sistemleri

HGS geçiş sistemleri

Hidrolik Mantar Bariyer Sistemleri

Hidrolik Yol Blokları

Trafik Ekipmanları yer almaktadır.


YAYA GEÇİŞ SİSTEMLERİ


Turnike Geçiş Sistemleri : Aradığınız Turnike sistemi ise, karşılaşacağınız markaların %90’nı yerli üretimdir. Sıkıntısız yedek parça stoğu ve hızlı teslimat imkanı sağlayan yerli Turnike imalatçıları, kullanılan paslanmaz çeliğin muhteviyatı, mekanik yapısı ve çelik kalınlığı gibi, maliyetleri önemli derecede etkileyen nedenlerle fiyat farklılıkları oluşturmaktadır. Aslında ürün kalitesinide belirleyen bu unsurlara dikkat etmeyen siz tüketiciler için her ürün Turnike olarak gözükmektedir. Firmamızın Turnike Sistemi konusunda tercih ettiği marka Tansa Turnike sistemleridir.


Kartlı Yemekhane Giriş Sistemleri : Turnikeli ve kartlı Yemekhane kontrol sistemi, personelin hakları doğrultusunda yemek yemelerini sağlayan yemek firması ile işletme arasındaki tabldot sayısı karmaşasını ortadan kaldıran, kaç kişinin yemek yediğinin raporunu veren sistemlerdir. Turnikeli yemekhane giriş sistemi ile ilgili çalıştığımız markalar Tansa Turnike, Moonwell ve Fora Teknoloji markalarıdır.


Kapı Geçiş Sistemleri : İzni olmayanların kapıdan geçiş yapmaması için kurulan Kapı geçiş sistemleri Kart okuyucu, şifre paneli veya Parmakizi okuyucu sistemleri ile oluşturulabilmektedir. İzinleri doğrultusunda kartını okutarak, şifresini girerek veya parmak okutarak geçiş yapılabilen sistemlerde firmamızın marka tercihi Kartlı geçiş sistemlerinde Moonwell ve Fora Teknoloji, parmakizi biometrik geçişlerde ZK Teco Software firmalarıdır.


Asansör Kat Yetkilendirme Sistemi : Yetkisiz ve ilgisi olmayan veya kötü niyetli kişilerin ilgili kata çıkmasını engelleyen asansör kartlı geçiş sistemleri kabin içerisine yerleştirilen kart okuyucuya kart okutularak asansörün ilgili kata çıkmasını sağlayan sistemlerdir. Kartlı asansör sistemi için firmamızın tercih ettiği marka Moonwell ve Fora Teknoloji olmuştur.


ARAÇ GEÇİŞ SİSTEMLERİ


Kollu Bariyer Sistemleri : Otopark Bariyer Sistemleri doğru tespit yapılması gerekilen uzmanlık gerektiren konulardan biridir. Farklı sınıflarda yer alan Bariyer Sistemlerinden hangi sınıf ve modelin projeye uygun olduğu tespit edilmelidir. Yanlış tespit Kollu bariyerin bir müddet sonra arızalar vermesine sebebiyet verir. Bir başka değişle her bariyer kollu bariyer değildir. Firmamızın Kollu Bariyer Sistemi marka tercihi Arma Kontrol firması olmuştur.


HGS Geçiş Sistemi : Otopark girişine kurulan HGS etiketli geçiş sistemleri, araçlarda yer alan sticker ın HGS antenince algılanıp geçiş izni varsa Kollu Bariyerden veya garaj kapısından veya yana kayar bahçe kapısından geçişini sağlar. Güvenlik elemanlarınında asli görevlerini yapabilmesine imkan sağlayan otomatik geçiş sistemidir. Hgs Geçiş sistemlerinde firmamız marka olarak Moonwell ve Fora Teknoloji ürünleri ile hizmet vermektedir.


Hidrolik Mantar Bariyer Sistemleri : Hidrolik çalışan Yerden çıkan mantar baba sistemleri çarpışma direnci olan ürünler olması dolayısıyla yüksek güvenlik gerektiren araç geçiş noktalarına yerleştirilmektedir. Mantar Bariyer Sistemi 50cm yüksekliğe çıkmaktadır. Hidrolik Mantar Bariyer sisteminde marka tercihimiz Arma Kontrol firması olmuştur.


Hidrolik Yol Bloğu Sistemleri : Kademeli teleskopik veya yekpare yükselen modellere sahip olan Road Blocker sistemi hidrolik yol bloğu sistemidir. Faklı kapama metrajlarına ve farklı yüksekliklere sahip olan bu Road Blocker Yol Blok sistemi ürün grubu genellikle üst düzey güvenlik gerektiren araç giriş noktalarına kurulur.  Firmamızın Road Blocker Sistemi marka tercihi Arma Kontrol firması olmuştur.


Trafik Ekipmanları : Hız Kesici – Kasis, Yol Butonu, Delinatör – Hacı Yatmaz, Köşe koruma veya kolon koruma, lastik dayama demiri ve Trafik levhalarında oluşan bu ürün gamımız otopark yönlendirme sistemi olarakda sınıflandırılabilir. Otopark güvenliği ve yönlendirme için kullanılan bu ürünlerde firmamızın marka tercihi Evelux ve Üstün olmuştur.


 

TEKNOPER Zaman Kontrol ve Güvenlik Sistemleri Tic. Ltd. Şti.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok Kat : 5 Numara : 110 Şişli / İSTANBUL

Tel: +90 (212) 210 46 77

Tel: +90 (212) 210 46 78

KURUMSAL HATTIMIZ (FCT): 0 533 968 76 17