Otopark Aynası | Geçiş Kontrol Sistemleri
9751
page-template-default,page,page-id-9751,page-child,parent-pageid-9640,theme-++bridge,bridge-core-1.0.4,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,columns-3,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Otopark Aynası

Otopark Aynası Ürünleri

Teknolojik alanda meydana gelen gelişmeler doğrultusunda gündelik hayatımız içerisinde yer almaya başlayan Otopark Aynası farklı alanlarda tercih edilebilmektedir. Cam ve akrilik gibi malzemelerin kullanılması ile imal edilen ürünler Dış Bükey Ayna niteliğine sahip olacak şekilde tasarlanmaktadır. Ürünün tasarım aşamasında gerçekleştirilen planlamalar dahilinde kullanıcılara geniş bir ölçüde görüş açısının sağlanması hedeflenmektedir. Fark edilmesi zor noktalarda bulunabilecek araç veya yaya gibi unsurlara karşın bölgede bulunan diğer yaya ve araçların haberdar olması bu ürünler sayesinde mümkün olmaktadır. Böylelikle trafik içerisinde arzu edilen güvenlik koşullarının istenen seviyelere çıkartılması çok daha kolay bir hal almaktadır. Kör noktalarda yaygın bir şekilde kullanılan ürünlere piyasa koşullarında Kör Nokta Aynası şeklinde isimlendirmelerin yapılması söz konusudur. Sektörde hizmet veren kuruluşlar tarafından profesyonel bir yaklaşım içerisinde Otopark Aynası imalatları ve tasarımları gerçekleştirilmektedir. Bu alanda yaşanan müşteri ilgisi ile birlikte artan rekabet koşulları çerçevesinde en kaliteli ve kullanışlı ürün modellerinin müşterilerin hizmetine sunulması mümkün olmaktadır.

Otopark Aynası Ürün Modelleri

Müşteri talep ve beklentileri doğrultusunda uzman kuruluşlar tarafından yapılan değerlendirmeler dahilinde ihtiyaca uygun ürünlerin tespit edilmesi mümkün olmaktadır. Farklı boyut ve şekillerde imal edilen Otopark Aynası ürün modelleri ile ilgili kullanım amacını karşılamaya en uygun modelin tercih edilmesi büyük önem arz etmektedir. Genel olarak dikdörtgen veya yuvarlak formlarda imal edilen ürünlerin ölçüleri farklılık arz edebilmektedir. Piyasa koşullarında meydana gelen ihtiyaçlar doğrultusunda ürün boyutları 30 cm’den başlayarak 120 cm seviyesine kadar çıkabilmektedir. Müşteriler tarafından ihtiyaca uygun olacak şekilde tercih edilen ürünler için talep edilen bedeller farklılık arz etmektedir. Ürün modellerinin en çok tercih edildiği alanların başında açık veya kapalı niteliğe sahip otoparklar gelmektedir. Farklı nitelikte ürünlerin imalatlarının gerçekleştirildiği fabrikalarda yer alan giriş çıkış bölümleri ile yükleme boşaltma alanlarında Trafik Aynası ürünleri yaygın bir şekilde tercih edilmektedir. Üst düzey güvenlik koşullarının bulunduğu nizamiye ve askeri güvenlik bölgelerinde de uygun çözümler gerçekleştirilmektedir.

Otopark Aynası Ürün Seçimi Hakkında

Farklı konseptlere gösterdiği uyum ile ön plana çıkan Otopark Aynası ürün modelleri arasından ihtiyaca uygun ve nitelikli ürünlerin tercih edilmesi sürecinde dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Genel olarak araç ve yaya trafiğinin kesiştiği bölgelerde tercih edilen ürün modellerinin monte edileceği alana uygun şekilde boyutları belirlenmektedir. En doğru açıdan görüşü sunabilmesi adına ürünlerin tasarımlarının uygun bir şekilde yapılmış olması büyük önem arz etmektedir. Ürünlerin monte edileceği alanın büyüklüğü ve ortamda mevcut risklere bağlı olarak birden fazla ürün modelinin tercih edilmesi söz konusudur. Kullanım alanlarının niteliğine bağlı olarak cam veya akrilik malzemelerden imal edilerek satışa sunulan ürün seçenekleri mevcuttur. Cam malzeme kullanılarak imal edilen Otopark Aynası ürünleri kullanıcılarına sağladığı keskin görüş imkanı ile ön plana çıkmaktadır. Olumsuz hava koşullarının hakim olduğu bölgelerde cam malzeme kullanılarak imal edilen ürünlerin tercih edilmesi sayesinde uzun süreli bir şekilde yararlanma imkanı bulunmaktadır.

Akrilik Malzemeden İmal Edilen Otopark Aynası Ürünleri

Cam malzemelere alternatif olarak geliştirilen Akrilik bazlı Otopark Aynası ürünleri hafif bir yapıya sahiptir. Ürünlerin hafifliği sayesinde montaj ve nakliye işlemleri daha uygun bedeller ile ve oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Oldukça sağlam bir yapısı bulunan Akrilik esaslı ürün modelleri darbeye dayanıklı olması sayesinde müşterilere uzun süreli kullanım imkanı vermektedir. Herhangi bir dış etkene bağlı olarak akrilik ürün modelleri içerisinde kırık veya çatlak yaşanması durumunda kullanıcılar için tehlike arz edecek faktörler yaşanmamaktadır. Ürünlerin cam modellerde olduğu gibi parça oluşturmaması yaralanma ve kesilme gibi istenmeyen durumların önüne geçebilmeyi mümkün hale getirmektedir. Kullanılan ürünler sayesinde trafiğin akışını arzu edilen şekilde yönlendirebilmek mümkün olmaktadır. Ürünlerin kullanıldığı alanlarda doğru bir şekilde yapılacak planlamalar ile birlikte kaza risklerinin minimum seviyelere indirgenmesi söz konusudur.

TEKNOPER Zaman Kontrol ve Güvenlik Sistemleri Tic. Ltd. Şti.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok Kat : 5 Numara : 110 Şişli / İSTANBUL

Tel: +90 (212) 210 46 77

Tel: +90 (212) 210 46 78

KURUMSAL HATTIMIZ (FCT): 0 533 968 76 17